• fitness warszawa
  • silownia warszawa

Siłownia w Warszawie

Siłownia w Fitness Club dla Kobiet Żytnia 15, to unikalne miejsce w Warszawie (Wola), gdzie pod okiem doświadczonych trenerów wymodelują Panie sylwetkę oraz nabiorą jeszcze większej motywacji do ćwiczeń. Znajdą tu Panie wszystko to, co potrzebne do wymodelowania sylwetki, gdzie treningi odbywają się w atmosferze intymności i komfortu psychicznego.

Wiedza i doświadczenie trenerów, nowoczesny sprzęt, sprzyjające warunki i wyjątkowa atmosfera naszej siłowni dla kobiet to gwarancja Twojego sukcesu. Zapraszamy na treningi personalne 7 dni w tygodniu. Dyplomowani instruktorzy przygotują specjalnie dla Ciebie program treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości oraz udzielą niezbędnych porad dietetycznych dostosowanych do twojej aktywności fizycznej i planu treningowego. Motywacja oraz cenne wskazówki naszych instruktorów siłownia sprawią, że treningi w naszym klubie staną się wyjątkowo satysfakcjonujące.

Klimatyzowana siłownia dla kobiet o powierzchni 90 m2, wyposażona jest w 12 maszyn aerobowych marki Life Fitness (4 bieżnie, 2 orbitreki, 2 rowery poziome, 2 rowery pionowe, 2 stepery), maszyny siłowe marki Olymp oraz strefę wolnych ciężarów. Na trening na siłowni zapraszamy 7 dni w tygodniu!

Do góry strony