Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Poruszając się po stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
  • fitness warszawa
  • silownia warszawa

Fitness w Warszawie

Fitness Club dla Kobiet Żytnia 15 to niepowtarzalne miejsce na warszawskiej Woli, które powstało z myślą o kobietach. Na powierzchni 320 m2 znajduje się fitness club oraz siłownia dla kobiet. To idealne miejsce dla Ciebie. W naszym klubie pod okiem doświadczonych instruktorów wymodelujesz sylwetkę, poprawisz kondycję, zrzucisz wagę albo po prostu miło spędzisz czas. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca pozwala w komfortowych warunkach wśród innych kobiet spędzić czas pod okiem naszych doświadczonych specjalistów.

Fitness Club Żytnia 15 w Warszawie oferuje zajęcia: Pilates, Zdrowy kręgosłup, Płaski Brzuch, Stretching, TBC (Total Body Condition), Sztangi, Zumba. Każdego miesiąca wprowadzamy do grafiku kolejne formy aerobiku, zgodnie z sugestiami i zapotrzebowaniem naszych klientek.

Zajęcia aerobiku w naszym klubie na Woli to propozycja dla kobiet, które chcą znaleźć się pod opieką fachowców, codziennie korzystając z ich doświadczenia. Zapraszamy aż 7 dni w tygodniu na siłownię tylko dla kobiet lub aerobik w godzinach porannych i wieczornych. Do dyspozycji Pań przygotowaliśmy nowoczesną (tuż po remoncie) salę do aerobiku o wysokim standardzie.

Do góry strony